درمان گیاهی سنگ کلیه
۱۹۴۱۷۴
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
۵۰۲۸۸۰ 
افراد زیادی وجود دارند که به سنگ کلیه مبتلا هستند. دلایل زیادی برای به وجود آمدن سنگ کلیه وجود دارد ولی از دیدگاه طب سنتی دلیل اصلی به وجود آمدن سنگ کلیه، بلغم محجر (بلغمی که به حالت سنگ درآمده) است.
مجله همشهری تندرستی - آزاده جلالوند: مثل همیشه از خواب بیدار می شوید و همه چیز عادی به نظر می رسد تا اینکه احساس می کنید در کمرتان یک درد نسبتا خفیف ایجاد شده است و آن را چندان جدی نمی گیرید. مشغول آمده شدن برای رفتن به محل کارتان هستید که یک مرتبه درد کمرتان شدیدتر می شود، آن قدر شدید که حتی نمی توانید تکان بخورید اول تصور می کنید که این مشکل یک کمردرد ساده است و برای تسکین آن قرص می خورید ولی بعد از گذشت مدت زمانی طولانی، تغییر چندانی در شدت درد احساس نمی کنید برای همین به پزشک مراجعه می کنید و پس از انجام آزمایش های مختلف و سونوگرافی متوجه می شوید که به سنگ کلیه مبتلا هستید.

«دکتر سعید صانعی» متخصص طب سنتی چند درمان خانگی را به افرادی که مبتلا به سنگ کلیه هستند، معرفی می کند.

درمان گیاهی سنگ کلیه
سازندگان سنگ در بدن

افراد زیادی وجود دارند که به سنگ کلیه مبتلا هستند. دلایل زیادی برای به وجود آمدن سنگ کلیه وجود دارد ولی از دیدگاه طب سنتی دلیل اصلی به وجود آمدن سنگ کلیه، بلغم محجر (بلغمی که به حالت سنگ درآمده) است. یکی دیگر از دلایل سنگ کلیه از دیدگاه طب سنتی مزاج سرد کلیه هاست. زمانی که بلغم در کلیه هایی با مزاج سرد باقی می ماند، تبدیل به بلغم کریستالی (بلوری) می شود. کریستال ها به یکدیگر می چسبند و تولید سنگ می کنند.

برای تشخیص کریستال ها باید حتما آزمایش ادرار انجام شود. انجام آزمایش ادرار و تشخیص کریستال، می تواند به پیشگیری از سنگ کلیه کمک کند به شرط آنکه درمان سریعا انجام شود. سنگ کلیه می تواند بدون هیچ علائمی باشد و دلیل دردهای ناشی از آن، جا به جایی سنگ است. یکی دیگر از دلایل به وجود آورنده سنگ کلیه از دیدگاه طب سنتی به تغذیه مربوط می شود. استفاده از برخی مواد غذایی می تواند باعث به وجود آوردن سنگ کلیه شود.

برای مثال مصرف ماکارونی بدون سبوس و نان هایی که از آرد سفید درست می شوند و فاقد سبوس هستند، می تواند باعث به وجود آوردن سنگ کلیه شود. نان و ماکارونی بدون سبوس باعث رشد و زیادشدن میکروب های بد داخل روده می شود و سموم این میکروب ها تولید سنگ صفرا و کلیه می کند. علاوه بر ماکارونی و نان بدون سبوس، غذاهایی که طبع سرد دارند می توانند باعث ایجاد سنگ کلیه شوند.

برنامه غذایی افرادی که مستعد سنگ کلیه هستند باید زیرنظر متخصص طب سنتی باشد تا احتمال به وجود آمدن سنگ به حداقل برسد. مصرف لبنیات به ویژه شیر می تواند باعث ایجاد رسوب کلسیم در کلیه شود به همین دلیل باید این گروه از مواد غذایی را همراه با مصلح (ماده غذایی که باعث بهبود کیفیت یک ماده غذایی می شود) آن استفاده کرد تا باعث ایجاد سنگ کلیه نشود.

مصرف لبنیات همراه با مصلح

شیر و لبنیات باید حتما با مصلح مصرف شوند تا باعث رسوب کلسیم در کلیه ها نشوند. نوشیدن شیر به همراه دارچین می تواند برای این منظور مفید باشد. همچنین اضافه کردن عسل به شیر می تواند به هضم بهتر آن کمک کند و مانع از رسوب کلسیم در کلیه و سنگ کلیه شود. بسیاری از افراد مواد غذایی را در وعده صبحانه قرار می دهند که طبع سرد دارند و باید با مواد غذایی که طبع گرم دارند جایگزین شوند؛ بری مثال برای صبحانه باید ارده، شیر و عسل استفاده کرد یا اینکه ارده را همراه با شیره خرما و انگور استفاده کرد.

خوردن نان، پنیر و گردو در شب توصیه می شود چون جذب کلسیم در شب بیشتر است و در کلیه رسوب نمی کند. کشک یک ماده غذایی است که در آن مقدار زیادی کلسیم وجود دارد و به سلامت استخوان ها کمک می کند، اما از دیدگاه طب سنتی این ماده غذایی در صورتی که با مصلح مصرف نشود می تواند باعث ایجاد سنگ کلیه شود و کشک باید حتما با گردو خورده شود و اگر کشک به صورت مایع باشد باید داخل آن حتما نعناع و سیر داغ ریخت تا از رسوب در کلیه پیشگیری کنند.

درمان گیاهی سنگ کلیه
 
 
برخی از افراد عادت دارند که همراه با ماهی ماست می خورند یا اینکه بعد از خوردن ماهی شیر می نوشند، انجام این کار در کوتاه مدت باعث می شود که مواد زائد و کلسیم در کلیه رسوب کند و باعث به وجود آمدن سنگ کلیه شود. علاوه بر تغذیه، یک سری عادت ها وجود دارند که می توانند باعث به وجود آمدن سنگ کلیه شوند؛ برای مثال نشستن بر زمین می تواند سنگ کلیه ایجاد کند.

خربزه ضدسنگ


برای درمان سنگ کلیه درمان های زیادی وجود دارد که متخصص طب سنتی با توجه به شرایط بیمار و نوع سنگ یکی از درمان ها را پیشنهاد می کند. یکی از درمان هایی که برای از بین بردن سنگ کلیه پیشنهاد می شود، استفاده از خربزه است. خربزه می تواند به عنوان یک دارو در درمان سنگ های کلیه موثر باشد و به بهبود عملکرد سیستم ادراری و کلیوی کمک کند. یکی از راه هایی که در طب سنتی برای درمان سنگ کلیه وجود دارد استفاده از تخم خربزه است. برای این منظور باید تخم خربزه را خشک کرد و بعد از بودادن آن را آسیاب کرد و خورد.

یکی دیگر از راه های استفاده از تخم خربزه این است که مقدار یک سیر (75 گرم) تخم خربزه را در یک پارچه توری مانند که می توان بالای آن را گره زد، ریخت و بعد آن را در یک و نیم تا 2 لیتر آب ریخت و جوشاند. جوشیدن این مخلوط تا زمانی که آب نصف شود باید ادامه داشته باشد، بعد از آن باید پارچه را از داخل آب درآورد و فشار داد تا شیره تخم خربزه از پارچه خارج شود. بعد از آن باید به این شیره یک قاشق غذاخوری پودر رازیانه اضافه شود. این ترکیب را باید در آش ریخت و می توان به آش، سیرک و والک (سبزی های کوهی) هم اضافه کرد.

درمان گیاهی سنگ کلیه
 
 
خوردن یک قاچ (حدفاصل 2 خط روی خربزه یک قاچ محسوب می شود) خربزه با پوست، یکی دیگر از راه های از بین بردن سنگ کلیه است. افرادی که نمی توانند خربزه را با پوست بخورند می توانند آن را رنده کنند و بخورند. خربزه علاوه بر اینکه در درمان سنگ کلیه مفید است، می تواند به درمان مشکلات پروستات هم کمک کند. افرادی که نارسایی کلیه دارند هم می توانند پس از مشورت با متخصص طب سنتی از خربزه استفاده کنند، مصرف خربزه به مدت 3 روز پشت سر هم می تواند تا حدود زیادی به درمان سنگ کلیه کمک کند.

خربزه ای که برای درمان سنگ کلیه استفاده می شود باید ارگانیک باشد در غیر این صورت، مقدار زیادی سموم وارد بدن می شود که می تواند مشکلات زیادی را برای بدن به وجود بیاورد. علاوه بر خربزه می توان برای درمان سنگ کلیه از پرتقال هم کمک گرفت. برای این منظور باید 3 روز پشت سر هم از پرتقال به عنوان غذا استفاده کرد و در این مدت فرد نباید هیچ نوع ماده غذایی دیگری را بخورد، البته پرتقالی که برای این منظور انتخاب می شود باید شیرین باشد تا معده را اذیت نکند.

پرتقال حاوی ماده ای به نام «اگزالات» است و سنگ کلیه هم از «کلسیم اگزالات» ساخته شده است و زمانی که اگزالات پرتقال در کنار «کلسیم اگزالات» سنگ کلیه قرار می گیرد، باعث جداشدن کلسیم می شود و کلسیم جداشده از اگزالات از بدن خارج می شود.

طالبی یا روغن بادام؟!


یکی از راه های درمان سنگ کلیه خوردن طالبی است. افرادی که مبتلا به سنگ کلیه هستند باید به مدت 14 شب به جای شام فقط طالبی بخورند. طالبی را نباید در صبح زود مصرف کرد و حتما باید در وعده عصر یا شام از آن استفاده شود. علاوه بر طالبی برای درمان سنگ کلیه می توان از روغن بادام شیرین استفاده کرد. یکی لیوان آب ولرم را باید با یک استکان کوچک (20 سی سی) روغن بادام شیرین ترکیب کرد و آن را نوشید، البته باید از اصل بودن روغن بادام شیرین اطمینان پیدا کرد.

گیاهان سنگ شکن


برگ توت فرنگی می تواند به درمان سنگ کلیه کمک کند. افرادی که به سنگ کلیه مبتلا هستند می توانند 40 گرم از برگ توت فرنگی را با یک لیتر آب به مدت 3 تا 4 دقیقه بجوشانند. سپس، این محلول را هر 5 ساعت یک بار بنوشند. افرادی که به سنگ کلیه مبتلا هستند می توانند نصف استکان آب کرفس را با عرق بهارنارنج ترکیب کنند و قبل از هر غذا بنوشند. استفاده از دانه بوداده خرمالو یکی دیگر از درمان های سنگ کلیه است باید دانه خرمالوی بو داده شده را آسیاب کرد و یک قاشق چای خوری از پودر آن در یک لیوان آب جوش به مدت 20 دقیقه دم کرد. خوردن این نوشیدنی به مدت 3 روز برای رفع سنگ توصیه می شود.

درمان گیاهی سنگ کلیه
رفع قولنج

قولنج کلیوی می تواند همراه با سنگ یا بدون سنگ باشد، این قولنج درد بسیار شدیدی را برای بیمار ایجاد می کند. برای رفع قولنج بدون تورم کلیوی، باید بعد از هر غذا 6عدد مغز فندق خام خورده شود. اگر قولنج همراه با سنگ باشد می تواند از گل ختمی، بابونه و پنیرک استفاده کرد. برای این منظور باید از هر گیاه به مقدار 100 گرم در 7 تا 8 لیتر آب ریخت و جوشاند، سپس باید این ترکیب را صاف کرد و در وان ریخت و در آن نشست. انجام این کار باعث خروج سنگ از حالب می شود و درد از بین می رود.

درمان سنگ های کوچک

برای تشخیص اندازه سنگ باید حتما سونوگرافی انجام داده و برای درمان سنگ کلیه باید از متخصص طب سنتی کمک گرفت. برخی از افراد از گیاهانی استفاده می کنند که مدر (ادرارآور) هستند، گیاهان مدر فقط برای درمان سنگ های کوچک کاربرد دارند و در صورت استفاده در مورد سنگ های بزرگ، این کار باعث جا به جایی سنگ می شوند و مشکلات بیشتری را به وجود می آورند. استفاد از برگ مو می تواند به درمان سنگ های کوچک کمک کند و باعث خارج شدن سنگ از طریق مثانه شود. نوشیدن ماءالشعیر یکی دیگر از راه هایی است که می تواند به دفع سنگ های کوچک کمک کند، البته ماءالشعیر بیشتر حالت مدر دارد.

برگ پنیرک


برگ پنیرک خاصیت نرم کننده دارد و در درمان گلودرد و سرفه کاربرد دارد. پنیرک را می توان برای از بین بردن سنگ کلیه هم استفاده کرد. افرادی که سنگ کلیه دارند، باید 100 گرم از برگ پنیرک را در یک و نیم لیتر آب بجوشانند و بعد از 2 تا 3 دقیقه جوشیدن، آن را صاف کنند و در یک لیوان بریزند. اضافه کردن یک قاشق غذاخوری روغن زیتون به این نوشیدنی توصیف می شود، پنیرک را باید قبل از هر غذا نوشید.

درمان گیاهی سنگ کلیه
 
 
اگر سنگ کلیه باعث ایجاد درد شود و در کلیه یا حالب جا به جا شده باشد، باید 100 گرم برگ پنیرک را با 100 گرم گل بابونه ترکیب کرد و جوشاند، سپس به آن یک قاشق غذاخوری روغن زیتون اضافه کرد و قبل از غذا نوشید. این نوشیدنی سنگ را کاملا خرد می کند و سنگ بدون هیچ دردی از بدن خارج می شود.
انتشار یافته: 236
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1394/02/19
اصلا نمیشه درد کلیه رو تحمل کرد
من اول دبیرستان سنگ کلیه گرفتم، یه عالمم وزن کم کردم
پاسخ ها
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
من سنگ ۱۵ میلیمتری در کلیه ام داشتم که با معرفی یکی از دوستان از داروی سنگ کلیه اقای کردی استفاده . معجزه میکنه کردم و در د۰ روز سنگم بدون ورد از بین رفت.
لیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۱
اقای کردی این طور که شنیدم داروش عالی هست. ممنون از سایت خوبتون که باعث اشنایی با داروی اقای کردی شدید..
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
شش ماه پیش سنگ کلیه داشتم و خیلی درد داشتم .هر کاری کردم دفع نشد سنگ ۱۳ میلی و یک سنگ ۶ میلی بود . ولی با کمک اقای کردی که در نظرات همین سایت خوندم دارو سفارش دادم و در مدت دو هفته سنگها از بین رفت. ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
دوستان عزیز ایشان کلاهبردار هستند و تمامی پستهایی که ملاحظه میفرمایید توسط شخص ایشان درج میشود.
رضا ا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
من خودم و سه تا از اقوام با داروی اقای کردی سنگ کلیه مون درمان شد. خیلی دارو خوبیه. در مورد نظر اقا محمد باید بگم که با داروی اقای کردی منافع یه عده ای به خطر افتاده و دارن تبلیغات منفی میکنن.
احمد کمالی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
حدود دو ماه پیش با داروی جناب اقای کردی سنگ ۱۶ میلیمتری ام درمان شد. یه دنیا ممنون. از اقای کردی.خداخیرش بده.از دست سنگ شکن راحت شدم
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
سلام دوستان.جناب آقای علی کردی همانند تمامی فروشگاههای داروی گیاهی عمل می کنند نه بیشتر حتی آشنایی کمتری نسبت به سایرین داشته و اغلب با تکیه بر امام رضا(ع) کار خود را تایید می نمایند.
مورد بعدی اینکه که در اثر مصرف داروی گیاهی ایشان بروز مشکلاتی همانند از کار افتادگی کلیه محتمل میباشد.تمامی نظرات مثبتی که در رابطه با داروی جناب علی کردی در این وبسایت ملاحظه می نمایید توسط شخص ایشان درج میشود و بنده در حال پیگیری جهت جلوگیری از فعالیت این فرد کلاهبردار میباشم.بلافاصله پس از درج نظری که برخلاف نظر این شخص باشد ایشان با یک نام ساختگی نظری درج می نمایند که مثلا" "نه اینطور نیست و بنده از این دارو استفاده کرده ام و نتیجه هم گرفته ام".در مجموع مراقب باشید.داروی ایشان هیچ فایده ای ندارد.جهت عودت وجه نیز بهانه های مختلف می آورند و تنها در موارد معدودی و آن هم جهت تبلیغات پول عودت داده اند.هوشیار باشید..
صالح موسوی
United Arab Emirates
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
سلام. من صالح موسوی از نیشابور هستم. اقا یوسف شما که اقای کردی رو نمیشناسی و از داروی ایشون استفاده نکردی برا چی داری تبلیغ منفی میکنی و دروغ میگی. اقای کردی چند ساله
که دارن داروشونو به افراد مختلف میدن و همه هن راضی هستن. بیا ببین تو نیشابور جقدر ایشونو قبول دارن. حتی بعضی از متخصصان کلیه هم از داروی ایشون حمایت کردن. دوستان هرکی شک داره بیاد نیشابور تحقیق کنه.
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1394/02/20
در زبان فارسی پهلوی به پنیرک(tolah)می گفتند که هنوز هم در جنوب غرب ایران مورد استفاده است
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1394/02/21
من ستگ کلیه های 7 میلیمتری داشتم خیلی دردداشت علاوه برداروی دکتر عرق خارشتروعرق گل گاوز بان بعداز دوروزستگها خردشدندوافتادند
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1394/04/19
آیا سنگ کلیه یک بیماری ارثی است؟
سونوگرافی تشخیص داده که در جفت کلیه های من شن وجود داره.برای رفعش چه کاری باید انجام بدم؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
باید برید دکتر!!! این صفحه اطلاعات پزشکی داده ولی هر فردی باید از طریق پزشک پیگیری جدی داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1394/09/18
ممنون همسرم سنك 4ميلي داره ابتداي حالبه خيلي درد داره راه حل ميخوام
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1394/10/23
خوب است فقط راه درمان کلیه برام بفرست
پاسخ ها
اشکان
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۴
من سنگ ۱۰ میلیمتری داشتم که دکتر گفت باید عمل کنم ولی با داروی گیاهی اقای کردی ظرف ده روز کاملا پودر شد و حتی نفهمیدم سنگها چطور شد و در سونوگرافی فهمیدم. معروفه. تازه ب ای داروش ضمانت برگشت پولو گذاشته که هر کسی نتیجه نگرفت پولشو برگردونه. اینقدر داروش خوبه و اطمینان داره.
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1394/11/01
سلام من پدرم سنگ 5میل دارد بهترین گیاهان ودارو هارا اگه میشه ایمیل کنید
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1394/12/19
بهترین درمان وپیشگیری برای سنگ کلیه خوردن آبجو هستش.من ۳سانتی متر سنگ داشتم.زیر دستگاه سنگ شکن رفتم تاحدودی خورد شد اما کار دفع رو فقط وفقط آبجو انجام داد.اگه کسی خواست مصرف کنه خارجیش باشه،
Iran, Islamic Republic of
08:08 - 1395/03/20
با سلام:
من مدتی است با همکارم دارویی جهت نابودی انواع سنگ کار کردیم و نتیجه گرفتیم ، ...... در حال تست و ثبت دارو هستیم
Iran, Islamic Republic of
03:53 - 1395/04/02
اگر مجاری اداری تنگ باشد وسنگ بزر گ باشد ایا راهی بجز عمل باز را ه دیگری برای دفع ان هست
پاسخ ها
غلامعلی عادلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
بله.اینجانب و همکارم روی همین برنامه و استفاده از گیاهان دارویی سنگ ها را از بین ببریم . به امید خدا
sajad
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
سلام بله
خارج کردن سنگ از طریق مجاریtul
و
خارج کردن سنگ از طریق پوستpcnl
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1395/05/07
خسته نباشید نتیجه گرفتی به این ایمیل پیام دهید
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1395/05/23
سلام من 2 تا سنگ 11میلیمتری داشتم که با داروی گیاهی خورد خورد شد ظرف 24 ساعت خارج شد اگه کسی مشکل سنگ کلیه داره و میخواد عمل نکنه من میتونم کمکش کنم
پاسخ ها
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
سلام لطفا به من بگید منم سنگ 11 میل دارم و ....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
خب اگه میخواستی کمک کنید که همین جا راه حل رو میگفتيد نه اینکه مینویسید اگه کسی خواست کمکش میکنم یعنی نمیدونی همه تو این پیج میخوان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
تلفنت
بدون نام
Germany
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۱
کمکم کن سنگ کلیه دارم راهش چیست
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
منم سنگ ۱۵ میلیمتری داشتم که با داروی گیاهی اقای کردی در ده روز درمان شدم.
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1395/05/26
میشه به منم کمک کنید ینگ کلیه من 9 میل هست و درد داره
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
من که سنگ ۱۲ میلی و ۹ میلی داشتم و با داروی اقای کردی که در قسمت نظرات سایت بود استفاده کردم خوب شوم. واقعا بدون درد از بین رفت. تو اینترنت هم ّزنید علی کردی سایت ایشون رو می بینید.
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1395/05/30
من ۲تا برادرم و مادرم سنگ دارن میشه برا من ایمیل کنید
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1395/06/02
خب اقا میلاد میشه راهنمایی کنین.منم سنگ 6 میلی دارم هر چی میخورم اصلا انگار نه انگار.نه درد داره نه میافته.
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1395/06/05
اقا میلاد اگه میشه راهنمایی کن
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1395/06/06
اقامیلاد لطفا من رو هم راهنمایی کنید.بیشترمواقع درد دارم .سنگ 7میلی دارم
Iran, Islamic Republic of
02:39 - 1395/06/11
سلام برادرم 2 سنگ 4 میل داره دغع خون در ادرار و درد شدید زیر شکم شما رو به خدا کمکش کنید.
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1395/06/14
سلام.در.مورد.سنگ.کلیه.توضیح‌دهید.
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1395/06/14
سلام آقا میلاد .میشه مارو راهنمایی کنید منم 12 میلی سنگ کلیه دارم .ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1395/06/19
متن بسیارجالبی بود
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1395/06/20
سنگ کلیه دارم چیکار کنن به سنگ شکن نرسه
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1395/06/29
سلام بهترین دارو و قوی ترین سنگ شکن عسل طبیعی و سیاهدانه است.د.مجید کرمی
Iran, Islamic Republic of
21:17 - 1395/07/24
سلام من سنگ کلیه 20 میلی دارم با آمدن سرما خیلی اذیت میشم لطفاراهنمایی کنید،
با سپاس فراوان.
پاسخ ها
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
برو داروی اقای کردی رو از سایتش سفارش بده .عالی هست من با کمک این دارو سنگ ۱۰ میلی رو درمان کردم.
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1395/07/26
سلام دختره دوازده ساله ام سنگ کلیه داره نمیوفته سنگش چیکارکنم
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1395/08/13
من امروز 22میلی متر سنگ دارم چگونه ابش کنم
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1395/08/14
من امروز 22میلی متر سنگ دارم چگونه ابش کنم
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1395/08/16
سلام
بنده کلیه هام سنگ سازند طی 15 سالی که سنگ
دفع کردم و حتی عمل و سنگ شکنی بهترین درمان
برای سنگهای کلسیمی و اگزالاتی را برایتان معرفی
میکنم : خوردن تخم کدو تفت داده شده بدون نمک
هرشب بعداز شام بمقدار نصف لیوان یا یک مشت
بمدت شش ماه حتما بعداز شش ماه نتیجه اش را
در سونوگرافی خواهید دید بطوریکه خودتان هم از
ناپدیدشدن سنگها تعجب خواهید کرد
موفق باشید.
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1395/09/17
یه فردی بنام علی کردی تو شهرستان نیشابور هست که یه دارویی داره معجزه میکنه بخوری ظرف یه روز سنگت حل میشه
جالبه خودش میگه این دارو صددرصد تضمینیه که اگر خوب نشدی پولتو بر میگردونه
من با خوردن دارو فرداش خوب شدم سنگمم حل شد
خدارو شکر
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
شماره تماس شون داری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
سلام لطف میکنی شمارش روبفرستی
سعید
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۴
اقای کردی عالیه داروش منم استفاده کردم عالی بود.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
داروی علی کردی عالی هست.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
دوستان این نظرات توسط خود جناب کردی و با اسامی مختلف درج میشوند.من این دارو را دو مرتبه استفاده کردم.هیچ نتیجه ای نداشت.
ارش
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
دارو اقای کردی سنگ کلیه ۹ میلیمتری منو از بین برد. . بعضی ها از اینکه یه دارو گیاهی به راحتی انواع سنگ کلیه رو از بین می بره ناراحتن. یه جورایی کاسبی اونا داره تخته.میشه.
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1395/09/17
سلام دوستان.من عطار هستم با تجربه ای ناقابل. اگر سنگ کلیه دارید نگران نباشید. اگر جنس سنگ کلیه شما از کلسیم و اگزولات باشد با داروی گیاهی براحتی متلاشی و خرد شده و دفع و خارج میشود. این داروی گیاهی ساخت خودم بوده و یک سنگ شکن قوی که برای مصرف ده روز شما با فاصله زمانی 12 ساعت طراحی شده است. با ایمان به طب سنتی سختترین بیماریها قابل درمان است البته با کمک پزشکان و محققان دلسوز و زحمتکش..........
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1395/10/01
سلام من سنگ كليه دارم ٦ميلي هست ادرس علي كرد نيشابور مي خواستم
پاسخ ها
ملیکا پورنوروز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
به منم میدی شمارشو توروخدا
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1395/10/02
سلام بچه ها من 3میلیمتر سنگ کلیه دارم کمکم کنید b.salehi254178@gmail.com
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1395/10/05
سلام.
میشه آدرس اقای علی کردی یاشماره تلفنشوبدین
پاسخ ها
ملیکا پورنوروز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
ادرسشو بده به منم توروخدا
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
داروهای ایشون هیچ کاربردی ندارند و حتی از کار افتادگ کلیه هم می آورند.تمام پستها توسط خود ایشان با اسامی مختلف درج میشود....
United States
15:50 - 1395/10/23
اگر قطعی هست لطفا جواب بدید
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1395/11/08
یک درمان عالی سراغ دارم تو سایت های خارجی خوندم .ترکیب مواد زیر1- دو قاشق غذاخوری لیمو ترش 2-دو قاشق غذاخوری سرکه سیب 3- دو قاشق غذاخوری روغن زیتون . آیت سه تا را مخلوط کنید یکبار صبح و یکبار عصر بنوشید تا دو سه روز سنگ حل میشه و دفع میشه. درد سنگ هم تا چند دقیقه بعد از بین میره. من تست کردم جواب داد. موفق باشید
Turkey
18:48 - 1395/11/12
سلام دوستان مهربانم 19 سالمی سنگ کلیه 16 ملی دارم دعا کنید که صحت بیابم
Iran, Islamic Republic of
06:03 - 1395/11/19
ممنون از اطلاعات خوبتون منم سنگ کلیه داشتم خیلی داروی گیاهی وشیمیایی مصرف کردم اما فایده نداشت یه اقایی به اسم علی کردی تو شهرستان نیشابور یه دارویی به من داد که در عرض یک روز سنگهام اب شدن ودردم ساکت شد .
پاسخ ها
ملیکا پورنوروز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
ادرسشو به منم بده ممنون میشم خیلی حالم بده
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1395/11/22
با سلام
منم یه بار از داروی اقای کردی استفاده کردم اونقدربا اطمینان از این داروش تعریف میکنه که ادم شگفت زده میشه
سنگ های منم که بزرگش ۱۱میلی بود در یه روز اب شدن.....
خدا خیرش بده
پاسخ ها
الیاس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
سلام شماره اقای کردی رو میدین
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1395/11/26
اسمو ادرس اقای کردی تو سایت جام جم انلاین هست هرکی خاست مراجعه کنه
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1395/11/27
سلام، کسی از داروهای آقای علی کردی تازه گیها استفاده کرده و نتیجه گرفته؟
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1395/11/28
من از دارو استفاده کردم چندین ماه بودمثانه ام سوزش داشت هیچ دکتری تشخیص نداد دردم از چی هست
اقای کردی دارو به بنده دادن فقط یه روز استفاده کردم
اقای کردی خیلی مطمین هستن دوساله من ایشونو میشناسم
پاسخ ها
ملیکا پورنوروز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
ادرسشو میدی ممنون میشم اقا
United States
13:13 - 1395/12/01
سلام من مادرم 12 میل سنگ کلیه داشت که از طریق لیزر سنگاش خورد شد (بدون درد ) توصیه من به همه دوستان اینه که کسایی که سنگ کلیه بالا 6 میل دارن حتما به پزشک مراجعه کنن چون با گیاه درمانی حرکت سنگ باعث شدت درد شما میشه مخصوصا اگه لوله حالب شما تنگ باشه . در ضمن به هر عطاری هم مراجعه نکنید فقط عطاری های مطمئن . سلامت باشید
Iran, Islamic Republic of
05:06 - 1395/12/22
من پنج روز بود که درد سنگ کلیه امونمو بریده بود تو خونه استراحت مطلق بودم تا اینکه شماره اقای کردی به دستم رسید بعد ایشون کانال حلال سنگ کلیه رو به من معرفی کردن .
من دارو سفارش دادم بعد که دارو بدستم رسید دو یا سه بار که استفاده کردم کل دردهام اروم شد سنوگرافی که رفتم گفت سنگ ۸میلیت دفع شده
من خودم که خیلی اعتقاد به این دارو پیدا کردم
بنظرمن این بهترین راه برای درد سنگ کلیه هست
پاسخ ها
ملیکا پورنوروز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
شمارشو بده لطفن ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1395/12/25
من دوسال پیش لوله ی حالبم را بر اثر انسداد بالن زدم ولی اکنون دو باره دردش شروع شده درمانش چیست ممنون می شم از همکاری
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1396/01/26
من دوتا سنگ یکی تو کلیه راست ویکیش توکلیه چپم بود از داروی اقای کردی که تو همین سایت پیدا کردم استفاده کردم
۴شب دارو خوردم روز پنجم رفتم سنوگرافی دکتر گفت جای سنگ تو کلیه هات هست ولی سنگی نداره
خداوند به ایشون خیر بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
تلفنش
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1396/02/08
سلام لطفاتلفن آقای کردی را بدید خداخیرتون بده!!!
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1396/02/15
سلام دوستان وخوانندگان
من یکسال قبل سه تا سنگ داشتم 19 17 10
عمل بازکردم ولی دکترنامرد یکیشو فقط برداشت بهش گفتم چرا سه تا سنگمو برنداشتی گفت اون با یک عمل دیگه برداشته میشه
خلاصه حوصله عمل نداشتم
تا اینکه اقای دکتر علی کردی را در مشهد وحرم امام رضا ع ملاقات کردم ایشون به من دارو دادن ومن یه هفته استفاده کردم بعد از یک ماه سنوگرافی انجام دادم
خدا خیرش بده سنگهام اب شده بود
عمل یه سنگ برای من 12 میلیون تومان هزینه برداشت یکماه هم تو خونه بستری بودم
ولی اقای کردی از من 50هزار تومان گرفت
پاسخ ها
ملیکا پورنوروز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
توروخدا شمارشو بده
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1396/02/16
اره خیلی جالب بود. البته من یک سایت سنگ کلیه پیدا کردم که فوق العاده بی نظیر بود. واقعا دم همه ایرانی ها گرم. سایت سنگ کلیه
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1396/02/18
سلام شوهرمن هم سنگ کلیه داره اونم 20میلی میشه راهنمای کنید
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1396/02/22
سلام دوستان منم سنگ داشتم شیش ماه پیش با خوردن اب جو و عرق خار شتر و اب هندوانه دفع شد
ولی به تازگی دوتا سنگ دارم و دفع نشده امیدوارم با روش قبلی دفع شود
ایشالا شما هم دفع شود ولی تا جایی که میتوانید سنگ شکن نکنید
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1396/02/23
احسنت بر جوانان مملکت اسلامی
واقعا دکتری معتقد تا بحال مثل اقای کردی ندیدم
همه جوره هوای منو داشت
داروی حلال سنگ کلیه به من داد در عرض یه شب تمام دردهام ساکت شد
انشاالله چند روز اینده هم میخام برم سنوگرافی انجام بدم
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1396/02/25
سلام منم سنگ کليه دارم
ميشه خواه کنم شماره تماس اقاي کردي را بفرستيد
پاسخ ها
الی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۴
تو نت دنبالش بگردی پیدامیکنی
تلگرامم جواب میده
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1396/02/27
بر پدر دروغگو لعنت
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1396/02/29
من شماره اقای کردی رو دارم باهاشون تماس گرفتم ولی هنوز از داروشون سفارش ندادم که بگم خوب بوده یا نه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
سلام لطف میکنی شمارش روبرام بفرستی ممنونم
-
04:45 - 1396/03/02
برترینهای سنگ کلیه اقای علی کردی
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1396/03/08
دوستانی که درد کلیه رو کشیدن و اقای کردی درمونشون کرده و بهش اعتقاد دارن یه ادرس همینجا بزارن تا همه کسانی که سنگ کلیه دارن درمون بشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
اقای کردی ۰۹۱۵۹۵۱۳۵۳۳
نیشابوری هستن. دارو رو ارسال میکنه.
میشه تایید کنید .
لیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۱
.ممنون . از راهنماییتون. منم دارو اقای کردی رو سفارش دادم..
محمد قنبری
Romania
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۶
با سلام. دوستان بنده هم داروی اقای کردی را سفارش دادم و در ده روز سنگ ۸ و ۱۰ میلیمتری ام را از بین برد. فکر نمی کردم موثر باشه چون دو بار سنگ شکن کردم . ولی فقط چون گفت اگه اثر نداشت پولتو پس میدم خریدم.
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1396/03/11
من سنگ کلیه داشتم حدود سی پنج میل رفتم عمل PSNL کردم راحت خوب شدم اونم دکتر حمید پاک منش کرمان خدا نگهدارت باشه دکتر??????????
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1396/03/15
من دردزیرشکم وخون درادرار وپیچیدگی دردرلگن دارم به نظرتون چیه میترسم برم دکتر.خواهشا اگه میدونید بگید چیه.
-
12:40 - 1396/03/16
من دردزیرشکم وخون درادرار وپیچیدگی دردرلگن دارم به نظرتون چیه میترسم برم دکتر.خواهشا اگه میدونید بگید چیه.
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1396/03/16
سلام خسته نباشی
۶الی۵ تکه سنگ ۳۶ الی ۱۹ هستند هر داروی مصرف کردم رفع نشدند یک با عمل باز کردم بار دوم عمل لیزری کردیم ولی در ۴۰ روز دوباره سنگ درست شده کمکم کن
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1396/03/18
کافیه تو اینترنت بزنی علی کردی تا به شماره وادرس ایشون دسترسی پیدا کنید
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1396/03/28
حالا چی میشد یکی این شماره علی کردی رو میذاش یا میگفت علی کردی چه دارویی داده بعید به نظر میرسه سنگ کلیه درکوتاه مدت با داروی گیاهی یا ابجو دفع شود
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1396/04/16
سلام اونایی که میگن داروی آقای کردی اثر کرده وسنگشون آب شده پس حالا تو این سایت دنبال چی میگردن
اگه حقیقت داره و درمان شدیدشماره بذارین تماس بگیریم
Iran, Islamic Republic of
05:17 - 1396/04/19
منم از کسانی هستم که داروی اقای کردی استفاده کردم با دو دوره مصرف دارو سنگهای کوچک کلیه چپم به کلی ازبین رفتن وسنگ ۱۷میل کلیه راستم هم حل شد
اونهایی که باور ندارندبه این دارو برن عمل کنن من که خوب خوب شدم
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1396/04/20
فرشته خانوم من ۸عدد سنگ تو کلیه هام داشتم
از همین وبسایت فهمیدم که داروی اقای علی کردی هست
اسم ایشونو تو اینترنت زدم وپیداشون کردم
الان بعداز ده روز دیگه هیچ سنگی ندارم
اومدم به این وبسایت تا برای کسانی که هنوز از این دارو استفاده نکردن پیام بزارم وبگم این دارو معجزه میکنه
معجزه
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1396/04/20
ممنونم خانم عبداللهی...امیدوارم اینطور باشه که میگید.من هم خودم هم داداشم سنگ داریم همه داروها را امتحان کردیم ونتیجه نداده دیگه خسته شدیم واسه همین به هر دارویی اعتماد نداریم خدا ونه این دارو اثر کنه
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1396/04/22
لطفا شماره تماس اقای کردی رو به من بدین
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1396/04/23
آقای کرمی اسمشو توی گوگل سرچ کنین نشون داده میشه اگه نتیجه گرفتین همین جا اعلام کنید من هنوز سفارش ندادم اگه دارو جواب داد خواهشا همین جا اعلام کنید
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1396/04/23
تو گوگل سرچ کنید پیدا میشه اگه نتیجه گرفتین وداروها اثر کرد اعلام کنید تا من هم تهیه کنم
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1396/04/27
دوستان اقای کردی یه کانال داره به اسم سنگ کلیه که تو این کانال تلگرامی سنوگرافی خیلی از بیمارانشو وشماره تماس وادرساشونو گذاشته من با دونفرشون توزنجان وخوی تماس گرفتم جالبه یکیشون سنگش چهل میلی بوده
شماها هم میتونید با اونهایی که خوب شدن تماس بگیرید
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1396/04/29
هنوز هیچ چی پیدا نشده که بتونه سنگ کلیه را آب کنه این داروها فقط مدر هستند
Iran, Islamic Republic of
02:26 - 1396/05/09
سلام دوستان توروخدا بگید واقعا داروی علی کرد جواب میده؟ من سفارش دادم اما از کارایش نگرانی دارم نکنه اسیب به کلیه بزنه؟؟؟ تو روخدا جوابمو لدید
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1396/05/09
دوستان‌گرامی لطف کنید جوابمو‌بدید اگر کسی اثر بدی از داروهای علی کرد روی کلیه هاش دیده که دقیقا از مصرف دارو‌بوده باشه
البته دو‌نفر تو سابت نظر منفی داده بودن نمیدونم. حقیقت داره یا نه‌ خداخیرتون بده جوابمو‌بدید
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1396/05/09
دوستان‌گرامی لطف کنید جوابمو‌بدید اگر کسی اثر بدی از داروهای علی کرد روی کلیه هاش دیده که دقیقا از مصرف دارو‌بوده باشه
البته دو‌نفر تو سابت نظر منفی داده بودن نمیدونم. حقیقت داره یا نه‌ خداخیرتون بده جوابمو‌بدید
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1396/05/09
سلام دوستان سوال منم همینه اگه میشه جواب بدین منم مثل خانم مریم دارو گرفتم نمیدونم استفاده کنم یا نه میترسم
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1396/05/12
سلام دوستان بابت اون دونفری که نظر منفی داده بودن
باید بگم توسایت علی کرد نوشته شد اون دونفر جزو خریداران محصول نبودن وبرای منفعت های خودشون این کارو‌کردن که جلوی جهانی شدن محصول رو‌بگیرن
همسرم چن روزه داره استفاده میکنه دارورو
انشالا اگه سنگشون افتاد حتما خبرشو براتون میزارم
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1396/05/18
دوستان چجوری میشه شماره اقای علی کردی رو گیر اورد؟
Iran, Islamic Republic of
05:26 - 1396/05/19
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
این داروی حلال سنگ کلیه اقای علی کردی میتونه سنگهای 22و17و6و5 منو اب کنه ؟
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1396/05/19
دوستان منو تقریبا 12نفر از دوستانم میخایم از داروی اقای کردی استفاده کنیم
البته من شدم موش ازمایشگاهی که اگر دارو روی من اثر داشت باقی دوستان هم خرید کنند
البته نطرات خوانندگان جالب بود
من به کانال اقای کردی رفتم شماره دونفر از بیمارای تهرانیرو گذاشته بود .زنگ که زدم خیلی خیلی راضی بودن.منم امیدوار شدم
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1396/05/20
ستاره سهیل عزیز
میشه شماره اون دونفری که در تهران هستن واز داروی اقای علی کردی استفاده کردنو بزارید تا من هم بهشون زنگ بزنم اخه خیلیها تعریف داروی اقای کردی رو کردن من میخام از زبون خودشون بشنوم
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1396/05/21
دوستان و کسایی که از این دارو استفاده کردین وجدانا این دارو عوارض نداره
یا واقعا تاثیری داشته؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1396/05/21
من دوسنگ ۱۰و۱۲ میل ودوسنگ کوچک ۳و۴ میل ازنوع اگزالات دارم سنگهای بزرگ در قسمت تحتانی کلیه است می خواهم شما با دارو مرا تجویز کنید
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1396/05/24
سلام دوستان کسی میدونه داروی علی کردی عوارض داره یا نه تو روخدا راستشو بگین من گرفتم ولی هنوز امتحان نکردم در واقع میترسم چون بعضی ها تو سایتهای دیگه نظر منفی داده بودن گفته بودن عوارض داره؟؟ممنون میشم جواب بدین
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1396/05/25
دوست عزیز من حسین ندیمی هستم از ارومیه
من داروی اقای علی کردی رو خوردم خیلی راحت بود وبعداز سونوگرافی دیدم که چهار تا از پنج سنگ کلیه من ناپدید شدن
الان یه دوره دیگه دارو خریدم که بدستم برسه استفاده کنم
شما هم راحت باش نترس وبخور دارو را
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1396/05/25
اقا احد امیدوار شماره هرکسی رو بخای بهش زنگ بزنی تو کانال سنگ کلیه اقای کردی هست
من چندبارشماره خودم واون دونفر تهرانیرو گذاشتم ولیاین وبسایت پاکش میکنه
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1396/06/03
سلام‌دوستان‌
همسر من دارو‌رو‌استفاده‌کرد به‌کل درد کلیه ش قطه شد از داروی اقای علی کردی
بعد رفت سونو‌خییییلی غیر قابل باوره
اما‌ واقعا‌ کلیه‌که براثر سنگ وفشار نازک شده بود وداشت کاراییشو‌از دست میداد حدود ۱۱ میل به گوشت‌کلیه اضافه شده بود وکلیه ترمیم شده و‌این مورد واقعا معجزه است
خدا خانواده وخود اقای کردی رو‌حفظ کنه
وعاقبت بخیر بشه. بازهم برای اثر بیشتر داره استفاده میکنه همسرم
ایشالا بازم میام به امید خدا نتیجه بهترو‌میزارم. ایشالا تک تکتون خوب خوب بشید همسرمن هم در کنار شما
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1396/06/04
خوش بحالتون من بخاطر ترس هنوز از داروی اقای کردی استفاده نکردم خیلی هم درد دارم
Iran, Islamic Republic of
05:41 - 1396/06/09
اخرش منم از داروی اقای کردی سفارش دادم غلبه بر ترسم کردم
توکل به خدا انشاالله که روی من هم تاثیر داشته باشه
اگر سنگهام حل بشن میام همینجا از اقای کردی تشکر میکنم
من سیاحی هستم
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1396/06/10
اقای سیاحی حتما اگه داروی اقای کردی رو مصرف کردین وتاثیر داشت کامنت بزارید
اها اگه تاثیر هم نداشت بازم کامنت بزارید
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1396/06/11
من برای اولین باره سنگ کلیه گرفتم
از سنگ شکن هم میترسم
از داروی اقای کردی سفارش دادم
جنس سنگمم نمیدونم چیه
برام دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1396/06/11
با سلام خدمت خوانندگان ومدیریت سایت
در ابتدا تشکر میکنم از این سایت خوبتون
وهمچنین تشکر بابت اینکه سایت شما باعث اشنایی بنده با اقای دکتر علی کردی شد
وتشکر ویژ از جناب اقای دکتر علی کردی دارم
الحق والانصاف کارتون تو دنیا تکه
من از امارات وهندوستان وایران داروهای فراوانی استفاده کردم اما فقط یک یا دومیل سنگهام کوچیک شدن
سنگ شکن هم روی سنگهای من اثر نمیگذاشت وباعث شد دوبار عمل کنم
فقط داروی اقای کردی بنده رو از شر این سنگهای عذاب اور نجات داد
امیدوارم این پیامو اقای کردی مطالعه کنند
اقای کردی تا عمر دارم مدیونتم
فدات
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1396/06/11
جالبه همه از آقای کردی تعریف کرده از دارو هاش استفاده کرده
خوب شده ولی لازم ندونسته ادرس یا شماره شو بزاره
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1396/06/12
جواب نمیده
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1396/06/12
من دو دوره از داروی آقای کردی استفاده کردم ولی هنوز درد دارم
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1396/06/14
شما میتونید همه جا تحقیق کنید هیچ دارویی نیست که بتونه هر سنگی رو ذوب کنه.هر سنگی یه دارو مخصوص خودشو داره در ضمن سنگهای کلسیمی به راحتی ذوب نمیشن
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1396/06/20
من چندین بار شماره وادرس اقای کردی رو توپیامها گذاشتم ولی مدیر وبسایت انتشار نداده
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1396/06/24
شماره اقای کردی توسایت جام جم انلاین هست هرکس خواست به این سایت مراجعه کنه
Iran, Islamic Republic of
06:23 - 1396/06/25
خداوند انشاالله به اقای کردی خیر بده
حلال سنگ کلیه ش که واقعا معجزه میکنه
من استفاده کردم که میگم
امیدوارم درزمینه همه داروها همینطور به موفقیت برسه
Iran, Islamic Republic of
05:56 - 1396/06/26
چندین سال بودکه کلیه های من به سردی حساس بودن ودرد داشتن حتی اب سرد میخوردم
ازمایشی ازداروی حلال سنگ کلیه اقای کردی استفاده کردم اخه ایشون میگفتن برای خود کلیه هم خوبه وکلیه رو هم شستشو میده .وواقعا هم همینطور بود الان چندماهی هست که اصلا هیچ دردی ندارم
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1396/07/06
واقعا داروی اقای کردی معرکه هست
سنگ سی میلی منو تبدیل به یک سنگ بیست میل کرده خیلی جالبه با پنج روز مصرف یک سانت از سنگ من اب شده
انشاالله با دوره دوم کامل حل بشه
اگرده دوره هم لازم باشه میخورم ولی تن به سنگ شکن نمیدم
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1396/07/11
دوستان سیاحی هستم
۹۶/۶/۹ کامنت گذاشتم که از داروی اقای کردی گرفتم
بعد دوروزدارو بدستم رسیدمصرف کردم
دردهام که ساکت شد نرفتم سونو تا دیروز
هیچ اثری از سنگهام نبود کلیه هام خالی خالی شده بودن
اصلا فکرشو نمیکردم این دارو اینقدر قوی باشه درعرض ده روز بدون اینکه متوجه بشم سنگهامو از بین برد
اقای علیرضا ازمن خواسته بود نتیجه استفاده دارو رو بگم
فقط بگم عالیه عالی بهترازاین دارو نیست
United States
18:52 - 1396/07/14
سلام کسی شماره اقای کردی داره بفرسته
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1396/07/14
سلام من اخر پیامم شماره اقای کردی رو گذاشته بودم ولی ناظر پیامها شماررو حذف کرده
شمارشو توسایت جام جم انلاین تو قسمت پیامها هست
Iran, Islamic Republic of
05:21 - 1396/07/18
کافیه توگوگل سرچ کنی علی کردی سنگ کلیه
هم میتونی به شمارش وادرسش وکانالش برسی
Iran, Islamic Republic of
05:20 - 1396/08/07
حقیقتا داروی اقای کردی از داروی رواتینکس وسیستین خیلی بهتره
اصلا من هرچی رواتینکس خوردم هیچ فرقی نکردم
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1396/08/11
طاقت من تموم شده هشت ماه قبل عمل کردم وسنگ هفت سانتی وچندتا سنگهای کوچکتر در اوردن
الان بازم کلیه هام پنج تا سنگ ۹تا۱۶میل دارم
اینبارچون خیلی تعریف از اقای کردی واین داروی معجزه اساشون شنیدم این دارو را سفارش دادم
خدایی اگر این دارو سنگهای منو حل بکنه حاظرم پنج میلیون بهشون پرداخت کنم
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1396/08/19
با افتخار باید بگم که من از داروی حلال اقای علی کردی استفاده کردم وبعد از دوازده روز رفتم سونو که متوجه شدم سنگ ۱۵میل من ناپدید شده دکتر باورش نشد که من قبلا سنگ داشتم میگفت اخه کلیه تو حتی سنگ ریزه هایی که تو کالیسها هستو نداره
سرتونو درد نیارم دکتر کلا باورش نشد فکر میکرد دروغ میگم اخه میگفت کلیه هات خیلی نرمال هستن
عین یک معجزه بود که تو کلیه هام اتفاق افتاده بود
منکه مدیون اقای کردی هستم
خدارو هم شکر میکنم که به تبلیغات منفی بعضیها گوش نکردم
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1396/08/20
واقعا یعنی داروی اقای کردی تا این حد تاثیر گذاره
اینکه یه معجزه هست
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1396/08/24
سلام
ببخشید کسی هست که سنگ کلیه سیستیئین داشته و از داروهای آقای کردی استفاده کرده و خوب شده؟
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1396/08/30
سلام دوستان عزیز
منم از داروی اقای کردی تقریبا بیست روز قبل استفاده کردم ۵تا سنگ داشتم نمیدونم جنسش چی بود ولی خدا خیرش بده اقای کردی رو تمام سنگهام حل شد
اقای کردی سونوهای منو تو کانال سنگ کلیه شون قرار دادن
خدایی داروی اقای کردی معجزه میکنه هیچ دردی احساس نکردمو سنگهام از بین رفتند
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1396/09/01
سلام دوستان خیییییلی خوشحالم که دوباره تونستم بیام وتاثیر مثبت حلال سنگ اقای کردی رو اینجا مطرح کنم وضعیت کلیه همسرم کاملا رو به بهبود هستش ضخانت کلیه شون دوباره حدود ۱۱ میل اضافه شده و سنگ ۲۰ میل به۱۸ میل رسیده
مهمترین تاثیر این بوده که امید داریم که کارکرد کلیه بهتر شده. واز شر جراحی باز نجات پیدا کردیم
و الان دوره چهارم دارو رو سفارش دادیم چون جنس کلیه همسرم طوریه که چون قدیمیه به راحتی حل نمیشه وکند بودن عملکرد کلیه باعث شده که ماصبر بیشتری داشته باشیم امید بیشتری برای استفاده دوره بعد داشته باشیم. وقطعا این دارو‌معجزه وهدیه ای از جانب خدای مهربون هستش.
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1396/09/02
سلام «مریم»
جنس سنگ کلیه همسر شما از چه نوعی هست؟
آخه سنگ کلیه من سیستین هست یک دوره از داروهای آقای کردی استفاده کردم تاثیری نداشت
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1396/09/04
سلام دوستان من دقیقا روزشهادت امام رضابعدسونوگرافی فهمیدم ک سنگ کلیه 3.2/5دارم دکتر چند تاقرص نوشت وگفت اندازه سنگ کلیه ات کوچیکه زود دفع میشه خودمم از دارو گیاهی عرق خارخاسک و عرق خارشتر خریدم فعلا چن روز دارم استفاده میکنم توروخدا یکم راهنماییم کنید زود نتیجه میگیرم آخه باعرض پوزش من میخوام مادر بشم لطفا راهنماییم کنید....یلا
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1396/09/05
سلام‌در صورت‌ اثر نکردن حلال سنگ علی کرد بعداز جواب سونو‌گرافی ارسال رایگان دوره دوم صورت میگیره
جنس سنگ رو‌دقیقا نمیدونیم
اماهرکس که جواب نمیگیره با استفاده بار اول
باید صبور باشه ودوباره دارورو استفاده کنه
که انشالا تاثیرش رو بین زن
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1396/09/08
بله درسته من دوتا سنگ بیست میل در دوتا کلیه هام داشتم که با مصرف داروی اول فرقی نکردن
با مشورت با اقای کردی دوره دوم دارو رو رایگان ارسال کردند
با مصرف داروی سری دوم کلا دوتا سنگ ناپدید شدند
وقتی کلیه هات از سنگ خالی میشه بهترین حسهای دنیا برای ادم بوجود میاد
برای همه اون کسانی که سنگ کلیه دارند توصیه میکنم از داروهای اقای کردی حتما استفاده کنند
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1396/09/08
سلام
من با مخلوط دو لیوان در روز لیمو ترش و عسل سنگ کلیه 4میلی از بین رفت
امتحان کنید
خوب شدید برام دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1396/09/09
سلام «مهسا اسفندی»
جنس سنگ کلیه شما چی هست؟
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1396/09/10
سلام
من یادم رفت بگم که سنگ کلیه من ترکیب از چند جنس سنگ بود
خیلی حس قشنگی داره اینکه الان به این سایت میام درحالی که کلیه هام دیگه هیچ سنگی نداره
دوستان هرسوالی داشته باشند با کمال میل میام وجوابتونو میزارم
بازم از خدا واقای کردی کمال تشکر وقدردانی رو دارم
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1396/09/11
آخه من سنگم از نوع سیستین هست دو دوره از داروهای آقای کردی استفاده کردم تاثیری نداشت
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1396/09/16
من در تعجم همه از علی کردی و داروهاش تعریف میکنن ولی یک نفر نه آدرس میده نه شماره تلفن فقط تعریف میکنن.نکنیت مردم آزاری .خدارو خوش نمیاد کسی رو مسخره کردن.انشاالله اونایی که قصد خیر خواهانه ندارندبه این درد گرفتار عبدی بشن
Iran, Islamic Republic of
06:56 - 1396/09/17
اگرمیخاین به شماره وادرس اقای دکتر علی کردی دست پیدا کنید کافیه تو اینترنت اسم ایشونو سرچ کنید
بنده بعد از هر پیامی که گذاشتم واز داروی اقای کردی تعریف کردم شماره تماس وادرس کانال ایشونو گذاشتم اما مدیریت کانال قسمت شماره هارو پاک میکنه
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1396/09/22
مهسا خانوم عزیز ممنونم از شما بخاطر راهنمایی خوبتون
وسپاسگذارم ازتون بخاطر معرفی جناب اقای دکتر کردی وداروی عجیبشون که فوق العاده تاثیر میزاره
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1396/09/24
سلام آيا درمان لوله كليه بسته به دارو گياهي رفع مي شه
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1396/09/25
مهسا خانم فکر کنم منظور آقا ایمان شماره تلفن و آدرس خودتون پ سایر بیمارانی که درمان شدند بوده . مثلا خود آقای کردی ویدئوهایی از عزیزانی که نتیجه گرفتند بگیرند و بفرستند به جهت اعتماد سازی بیشتر برای مصرف دارو.
Iran, Islamic Republic of
08:28 - 1396/10/16
ای بابا اقای کردی که نیازی به مانداره
مانیاز به اقای کردی داریم
البته دوتا کانال دارند که سونوگرافی بیمارانشونو همراه با پیامهاشون تو کانال قرار دادن
مدیریت سایت اجازه انتشار کانالو نمیده
ولی میتونید تو قسمت سرچ تلگرام سنگ کلیه را تایپ کنید
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1396/10/20
ده روز پیش ز جناب استاد علی کردی دارو گرفتم برای اب شدن سنگ های کلیه ام که یکی از انها سنگ حالب بود امروز سونو کردم به شکر خدا وزحمت های ایشون وداروی معجزه گرشون سنگهام ازبین رفته و فقط یه سه میلی ان در کلیه چپ مونده
Iran, Islamic Republic of
04:04 - 1396/10/30
سلام دوستان من سنگ پنج میلی داشتم تصمیم گرفتم لاغر بشم ماه رمضان بهترین شروع بود .اب زیاد خارشتر شیره خرمالو روزی نیم ساعت بدو بدو.حذف شیرنی وقند وروغن ...باعث شد سنگ از کلیه بیاد تو مثانه...بعدش درد داشتم رفتم دکتر سفیکسیم داد
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1396/11/02
باسلام منم سنگ کلیه به اندازه ۱۷ میل دارم.منم میخام از داروی اقای کردی بخرم فقط یه حسی دارم که کلاهبرداریه چون همه تعریف میکنن اونم بایه کلمات کاملن مشابه هم.کسیم هیچ انتقادی نداره اخه مگه تو یه روز سنگ کلیه میتونه حل بشه؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1396/11/03
با سلام من کلیه راستم سنگ ۲۵میل وچندتاسنگ ۶میل داشتم کلیه چپم سنگ ۳میل داشتم از آقای کردی دو دوره دارو سفارش و استفاده کردم متاسفانه سنگهای هیچ فرقی نکرد آقای کردی هم بر خلاف وعده اش پول ما رو برنگرداند
Iran, Islamic Republic of
06:26 - 1396/11/09
من چهارماه قبل از استاد کردی دارو گرفتم سری اول سنگهام حل نشد سری دوم را رایگان برای من ارسال کردند.با مصرف سری دوم دوتا سنگ بیست میل که در دوتا کلیه هام بود حل شد.این معجزه هست.
کاری به حرفهای خوب وبد نداشته باشید خودتون امتحان کنید
Iran, Islamic Republic of
06:32 - 1396/11/09
اقا جمال
اقای علی کردی یه کانال دارند که تمام سونوهای مشتریانشونو گذاشتن میتونید ادرسشو از تویه وبلاگشون پیدا کنید
بعد میبینید که حرفهایی که خیلیها زدن درسته.
من خودم از داروی ایشون استفاده کردم وتا بتونم به همه معرفیش میکنم چون میدونم چه درد طاقت فرسایی داره ودوست ندارم کسی این دردو داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1396/11/13
خانم عوض پور اگر ممکن هست شماره تماس خودتون رو بگذارید تا بقیه بیماران این انجمن برای اطمینان با شما تماس بگیرند و دارو رو با خیال راحت مصرف کنند.ممنون
Iran, Islamic Republic of
07:23 - 1396/11/15
این سایت اجازه انتشار شماره تماس رو نمیده
اسم وپیام بنده در کانال اقای کردی هست
خودم اول به اقای کردی زنگ زدم وشماره یه بیمارو که در شهر خودمون از دارو استفاده کرده بودو گرفتم
شما هم زنگ بزنید ویه شماره بگیرید
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1396/11/18
دو روزه هرچی زنگ میزنم گوشی اقای کردی مشغوله
نمیدونم چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1396/11/19
دست اقای کردی درد نکنه خداوند به ایشون خیر بده هشتا سنگهای کلیه منو با داروشون حل کردند منو از شراین سنگ شکن نجات دادند.هرجابتونم تبلیغ این دارو رو میکنم دوست دارم همه از این دارو استفاده کنند وخیلی راحت سنگها ازبین برند
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1396/11/20
وای بدتر از درد سنگ کلیه فکرنکنم تودنیا باشه
نمیدونم الان اقای کردی بیداره بهش زنگ بزنم
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1396/11/29
سلام خواهش میکنم شماره اقای علی کردی برای من بفرستی
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1396/12/05
با سلام کپسول تامسولوسین تهیه کنید و هرشب قبل از خواب استفاده کنید و آب و مایعات فراوان بنوشید روزی حداقل 12 لیوان و صبح ها قبل از صبحانه نصف قرص هيدروكلروتيازيد مصرف کنید و تاکید میکنم آب و مایعات زیاد مصرف کنید اگر قرص سیستون پیدا کردید مصرف کنید و همچنین قرص رواتینکس بسیار مفید میباشد روزی 3 قرص مصرف نمائید البته خارجی باشه سعی کنید تحت نظر پزشک متخصص کلیه و مجاری اداری باشید
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1396/12/05
با سلام برای دفع سنگ قرص تامسولوسین تهیه فرومائید و هر شب قبل از خواب یک قرص میل فرمائید هر روز حداقل 12لیوان آب بخورید قرص هیدرو کلر تیازید تهیه نموده و هر صبح ناشتا نصف قرص میل نمائید قرص سیستون تهیه نموده و مصرف نمائید و همچنین قرص رواتنیکس اصل تهیه نموده و روزی 3 قرص تا 5 قرص مصرف نمائید تاکید میکنم آب زیاد بنوشید تحت نظر پزشک متخصص کلیه و مجاری اداری باشید
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1396/12/11
با سلام خدمت شما آقای دکتر من 15 میل سنگ کلیه راست دارم پیش دکتر رفتم همین داروهایی شما رو تجویز کردن ممنون از راهنمایی توم
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1396/12/16
مطالب سایتتون عالیه
ولی قسمت نظرات بازدیدکنندگان نظر بنده را جلب کرد
جالب اینه که خیلیها از داروی حلال سنگ کلیه اقای دکتر علی کردی تعریف کردند واثرات خیلی سریعی که از این دارو گرفتند ویا کسانی که حتی متوجه حل شدن سنگها نشدن وهیچ دردی را احساس نکردند.
اگر دوستان ادرس ویا شماره ای از اقای دکتر کردی دارند برای این بنده حقیروخیلی از کسانی که از این درد سنگ رنج میبرند بزارند
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1396/12/18
اميدوارم داروي اين اقا تاثير داشته باشه سنگهاي من اگزالاتي هستن و يك روزه دارم مصرف ميكنم
United Arab Emirates
23:44 - 1396/12/19
منم سنگ داشتم...فقط کافیه دو هفته هر شب خربزه بخورید...میفته
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1396/12/20
منم یه هفته از داروی اقای کردی دارم استفاده میکنم
تقریبا تمام دردهام از بین رفتن ودیگه ازمرفین استفاده نکردم
امیدوارم که سنگهام مخصوصا سنگ حالبم حل شده باشه
حالاسه روز دیگه برم سونو خبرشو براتون میزارم
United States
19:31 - 1396/12/21
سلام، من‌ داروی آقای کردی رو گرفتم برا سنگ کلیه مادرم، و مادرم از امشب ۲۱/۱۲/۱۳۹۶ میخواد شروع کنه، جوابش هرچی شد قول میدم براتون همین‌جا بنویسم.
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1396/12/27
من امروز فهمیدم سنگ کلیه دارم.
کل نظرها خوندم. خلاصه تجربیات دوستان
عرق خارشتر با عرق گل گاو زبان
یا
مخلوط عسل و ابلیمو دو بار در روز.
یا
مخلوط عسل و روغن زیتون و سرکه سیب صبح و عصر.
یکی رو تست میکنم.
خوب شدم بهتون میگم.
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1397/01/03
من که چند بار دکتر رفتم خوب نشدم.دم دگترا سنتی گرم
United Arab Emirates
00:51 - 1397/01/05
سلام پسرم سه سالشه از دوماهگی نفروکلسینوز دارد الان محلول سیترات دکتر داده بهش بدیم ایا کسی درمان قطعی برای این بیماری دارد
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1397/01/19
سلام به تمام اون کسانی که هنوز به داروی اقای کردی شک دارند من محمد اصلی از زاهدان هستم با مصرف داروی حلال سنگ کلیه اقای علی کردی سنگهای ۹ میل کلیه راست و۳ و۶ میل کلیه چپ وسنگ حالبم که نمیدونم چند میل بود از بین رفتند بدون هیچ دردوناراحتی.
من دبه همتون توصیه میکنم حتما این دارو را استفاده وامتحان کنید
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1397/01/21
اقایان خانم ها سنگ کلیه درد شدیدی داره اما به راحتی میشه ازبین بردش.فقط کافیه ازداروخانه گیاهی مغزه تنه گل افتاب تهیه کرد روزی دوبار به مقدار۴۰گرم بانیم لیتراب جوشوند خورد بعدده روزسنگ هاازبین میروند.تجربه ده ساله خودمه صدرصد تضمینی
Iran, Islamic Republic of
06:40 - 1397/01/24
دوستان بخدا داروی سنگ کلیه اقای کردی تو ایران حرف اولو میزنه خودتونو درگیر هزینه های اضافی نکنید
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
میشه آدرسشونو بگین‌؟
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1397/01/26
اسم داروی مورد نطر چیست
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1397/01/31
من به تعدادزیادسنگ توکلیه هام دارم که بزرگشون ۱۱ ملی است خیلی دارواستفاده کردم ولی نتیجه نداده تافعلاازداروی شماخیلی تعریف میکنندآیاواقعا نتیجه بخش است یانه تشکر
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1397/02/07
سلام حالا این داروی اقای علی کردی برای دفع سنگ کلیه چی هست؟؟؟
پاسخ ها
محمد سرداری
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
داروی اقای کردی رو باید از خودش سفارش بدی
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1397/02/07
من هم از داروی سنگ کلیه وهم داروی سنگ صفرای اقای دکتر کردی استفاده کردم خدا خیرش بده منو از سنگ شکن وعمل کیسه صفرا نجات داد
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1397/02/13
سلام هموطنان گرامی
من تعجب میکنم ! طوری از داروی حلال سنگ کلیه آقای کردی صحبت میشه که انگار معجزه میکنه!
من شخصا از این دارو استفاده کردم و نتیجه ای روی سنگ ۶ میلی کلیه م حاصل نشد.
اگر منطقی به آن نگاه کنیم چطور ممکنه این دارو که کلا شامل ۱۰ عدد کپسول و دو قوطی به اندازه تقریبی دو نمکدون پوره گیاه خشکه میتونه سنگ به این سختی را اونم طبق گفته ایشان چند روزه حلش کنه.یعنی علم پزشکی تو دنیا هنوز به تاثیر این گیاهان دارویی پی نبرده! ایشون اگه اینقدر به این دارو مطمینه پس چرا ضمانت بی قید وشرت نمیکنه.بابت دارو ۹۹ هزار میگیره که در صورت عدم تاثیر ۲۰ هزار بابت پست و ۲۲ هزار بابت ساختش از ضمانتش کم میکنه. در واقع فروشش را میکنه مگه یه مشت گیاه خشک بیش از این هزینه بره!
به نظر من موثرترین روش دفع، سنگ شکنه،اونم تو بیمارستان های دولتی که براتون هزینه کمتری داره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
برادر چرا مردم راگمراه میکنید
شماکه از عواقب ومضرات سنگ شکن اطلاع ندارید بهتره سخن نگید
بنده حسین ارسنجانی با سه بار سنگ شکن کلیه راستمو از دست دادم
تا بحال خودم وشش نفر دیگر از دوستانم ازداروی اقای کردی استفاده کردیم وفقط یک نفر از این دارو نتیجه نگرفتیم
بچه چهارسالو نیم خواهرم سه سنگ داشت که با مصرف نصف همین داروی کم تمام این سه سنگ از بین رفت.مگه باید یکی دو کیلو دارو مصرف کنی .هرچقدر دارو کمتر باشه معلومه که عوارض کمتری داره
تا بحال شماره اقای کردی رو به بیشتر از پنجاه نفر دادم وتا اخر عمر تبلیغ داروی ایشونو میکنن
بهتره خودتون برین سنگ شکن بعد میفهمید یک میلیون هزینه کنید بهتره از سنگ شکن مجانی
خوبه انسان منطقی باشه
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
اقا این چه حرفی هست که میزنی. من سنگ ۱۵ و ۸ میلی رو با داروی اقای کردی پودر کردم. خیلی عالی هست. به هرکسی هم گفتم نتیجه گرفته. چرا این حرفو میزنی. تو سایتش زده که ۹۵ %نتیجه گرفتن.و پول ۵ درصد دیگه رو پس داده.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
سلام.تمام پاسخهایی که ملاحظه میفرمایید توسط خود جناب کردی نوشته میشوند نه افرادی که استفاده کرده اند.ضمنا" ایشان پزشک یا دکتر نیستند و حتی کلمه خواب را به اشتباه خاب مینویسند!
لیدا س
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
من هم از داروی ایشون نتیجه گرفتم واقعا معجزه میکنه بدون هیچ درد وناراحتی
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
فکر کنم عباس تو سنگ شکن یه بیمارستان دولتی کار میکنه. پس معلوم شد که این پیامها رو کی داره مینویسه و بر علیه دکتر کردی تبلیغ میکنه. بابا سنگ شکن کلیه رو نابود میکنه. ادم
خوب نیست به خاطر منافع خودش راهنمایی اشتباه کنه و کلیه مردم رو داغون کنه. متاسفم برات عباس
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1397/02/17
برو داداش خیلی مردبوده که پولتو برگشت داده
خیلیها که داروی الکی میفرشن وپولی هم برنمیگردونن
معلومه داروش خوبه که پولو برمیگردونه
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1397/02/18
منم درمورداقای کردی تبلیغات منفی دیده بودم اماجالبه همینکه به ایشون زنگ زدم وبه من برای حل شدن سنگهام دلگرمی دادند دیگه درد کلیه من از بین رفت
داروشونو سفارش دادم انشاالله برسه دستم ومصرفش کنم
اقای کردی خیلی با اخلاق وصبور هستند تو جوابگویی به بیماران
Netherlands
01:08 - 1397/02/21
من که استفاده کردم خوب نشدم داروهاش روی من اثر نداشت شاید واسه دیگران تاثیر گذار باشه
Germany
00:33 - 1397/02/24
لطفا در انتشار مطالب علمی دقت کنید. مثلا این جمله چیه نوشتید "پرتقال حاوی ماده ای به نام «اگزالات» است و سنگ کلیه هم از «کلسیم اگزالات» ساخته شده است و زمانی که اگزالات پرتقال در کنار «کلسیم اگزالات» سنگ کلیه قرار می گیرد، باعث جداشدن کلسیم می شود و کلسیم جداشده از اگزالات از بدن خارج می شود.". .از دکترها و افراد با تخصص کافی بپرسید ببینید این جمله علمی هست؟؟؟؟؟؟ کی مطالب ابن سایت ها را تهیه میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1397/02/31
سلام من چهار بار از داروی آقای کردی استفاده کردم ولی جواب نداد دوبار از من پول نگرفت داروی جدید ارسال کردند فکر می کنم بعضی از سنگها را آب نمیکنه نظر دو تا از دوستان هم همین بود اینم از بد شانسی من
Iran, Islamic Republic of
04:02 - 1397/03/03
من دوبار داروی اقای کردی رومصرف کردم بار اول سنگام حل نشدن امابار دومو که استفاده کردم همه سنگهام ناپدید شدن
معلومه من خوشانس بودم
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1397/03/04
من از اقای کردی دارو برای مامانم گرفتم هفته بعد میره سونوگرافی .جوابشو بهتون میگم
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1397/03/04
من داروی اقای کردی رو برای مامانم گرفتم.هفته بعد میره سونو گرافی .جوابشو بهتون میگم
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1397/03/05
دوستان بنده از اسفند ۹۵ فهمیدم که سنگ دارم دکتر گفت سنگ شکن کن ، همون اسفند ماه اینکارو کردم و بعدش هم کلی دارو از رواتنیکس گرفته تا داروهای شیمیایی دیگه خوردم و بعدش هم عرق خارشتر و سنکل و آب هندونه پخته و انواع آب چشمه و هرچیز دیگه ای که فکرشو بکنید خوردم ولی سنگم دفع نشد
توی سنگ شکن سنگ ۱۱ میلی من تبدیل به دو سنگ ۴ و ۷ میل شده بود
بالاخره شهریور ۹۶ سنگ ۴ میلم خود به خود دفع شد و بعد از تعطیلات عید امسال برای سنگ دومم مجدد سونوگرافی رفتم که سنگ اومده بود انتهای حالب و دکتر گفت باید عمل کنی ( با لیزر) نوبت عمل گرفتم و شب قبل از نوبتم توی اینترنت به اسم آقای کردی برخوردم و بعد از ساعت ها خوندن این کامنت ها و کامنت های سایتای دیگه تصمیم گرفتم داروشونو بخورم و این کارو هم کردم و بعد از سه روز که مدت مصرف دارو گذشت رفتم سونوگرافی که سونو نشون داد سنگ با همون اندازه و دقیقا همونجا همچنان قرار داره در حالیکه ایشون و کسانی که دارو رو مصرف کردن میفرمایند که این دارو سنگو آب و حل میکنه!
در هر صورت به کمک خدا فردای روز سونوگرافی سنگ من با همون اندازه و درسته دفع شد ولی بعید میدونم این دفع شدن ربطی به داروی ایشون داشته باشه
خواهشا اگر هم میخواید این دارو یا هر دارویی رو مصرف کنید ( مخصوصا دارهای ترکیبی گیاهی ) حتما بیشتر تحقیق کنید و مثلا از این آقا بخواید شماره ی یکی از بیماراشونو که نزدیک محل زندگیتونه رو بهتون بده و اگر میتونید با این شخص ملاقات کنید و از نتیجه ی دارو مطمئن بشید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
علیجونم:
خیلی بی انصافی ازشهریور ماه قبل یعنی هشت ماه نتونستی کاری با سنگت بکنی بعد یک روز که از داروی اقای کردی استفاده مردی سنگت افتاده بازم میای میگی فکر نکنم از داروی اقای کردی باشه
برو خداتوشکر کن که اگه از این دارو استفاده نمیکردی هنوز سنگت توکلیه ات بود که باید میرفتی عمل میکردی
من جای شما بودم یه زنگ به اقای کردی میزدم وازش تشکر میکردم نه اینکه بر علیه ایشون حرف بزنم
بی انصافی هم حدی داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۲
در جواب اقا شهرام اینکه.همه کسایی که عمل سنگ شکن کردن میدونن که اگه سنگ ۱۱ میلی داشته باشی و سنگ شکن کنی ،چون لیزر قوی هست بخشی از سنگ رو پودر میکنه و به صورت یه سنگ مثلا ۶ میلی و بقیه پودر مبشه. نه اینکه به سنگ ۴ ۷ تبدیل کنه مگه قند سکنه. پس معلومه شنا سنگ شکن اصلا نکردی. دوستان من به عنوان کسی که سنگم رو با داروی اقای کردی از بین بردم به همهتون میگم که با امدن داروی اقای کردی منافع یه عده ای به خطر افتاده و داره کاسبی اونا خراب میشه و دارن تبلیغات منفی میکنن. بنده خدا اقای کروی که میگه قبل و بعد استفاده از دارو ،سونو بکنید و اگه اثر نداشت پولتون رو پس میدم.کدوم پزشک این حرف رو میزنه و ضمانت میکنه.
اقا شهرام هم منافعش به خطر افتاده . که همه جا داره یه پیام رو کپی میکنه و تبلیغ منفی میکنه.
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1397/03/13
انگار ملت را خر گیر اوردن کاملا مشخصه فقط برای کردی تبلیغ کردی . اخه مشهدی جنم داره!!!!ساده نباشی اون یک کلاش به تمام معناس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
شما که مشهدی هستین وجنم دارید نمیدونیدکه تهمت زدن از گناهان کبیره هست
قبل از هرقضاوت نابجایی از داروی اقای کردی استفاده میکردین اگر نتیجه نمیگرفتین پیام میزاشتین
بنده درچابهار داروخانه دارم وتا بحال به پنج یاشش نفر دارو را معرفی کردم وهمه نتیجه گرفتن.
این اخلاق از مجاورین حضرت رضا علیه السلام بعیده
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1397/03/17
امروز د.داروی سنگ کلیه رو از آقای کردی تحویل گرفتم واز امشب مصرف میکنم. اگه خوب شدم برای همه دوستان همينجا پیام ميذارم.
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1397/03/27
سلام به همه
من سنگ کلیه دارم از داروهای آقای کردی دو بار استفاده کردم ولی سنگ من دفع نشد
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1397/03/28
سلام من یک دوره از داروی اقای کردی استفاده کردم و اصلا تاثیری نداشت حتی یک میلی هم کم نشد. قرار شد دوباره ارسال کنه که چندبار پیگیر شدم و ارسال نکرد.
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1397/03/29
سلام . کاملا مشخصه بطرز ناشیانه ای داره برای آقای کردی تبلیغ میشه .حداقل جنب کردی جوری بنویس که به شعور ملت توهین نشه مرد حسابی . چقد پیازداغش و زیاد میکنی و علم پزشکی و کلا بردی زیر سوال .حداقل کمتر تبلیغ کن
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1397/03/29
سلام.مطلب اول اینکه جناب کردی پزشک نیستند و حتی کلماتی مانند خواب را به این شکل نگارش می کنند: خاب
مطلب دوم اینکه ایشان همانند تمامی فروشگاههای داروی گیاهی عمل می کنند نه بیشتر حتی آشنایی کمتری نسبت به سیرین داشته و اغلب با تکیه بر امام رضا(ع) کار خود را تایید می نمایند
مورد بعدی اینکه که در اثر مصرف داروی گیاهی ایشان بروز مشکلاتی همانند از کار افتادگی کلیه محتمل میباشد.البته در مدت زمانی فراتر از زمان مصرف.
دوستان.تمامی نظرات مثبتی که در رابطه با داروی جناب کردی در این وبسایت ملاحظه می نمایید توسط شخص ایشان درج میشود و بنده در حال پیگیری جهت جلوگیری از فعالیت این فرد کلاهبردار میباشم.بلافاصله پس از درج نظری که برخلاف نظر این شخص باشد ایشان با یک نام ساختگی نظری درج می نمایند که مثلا" "نه اینطور نیست و بنده از این دارو استفاده کرده ام و نتیجه هم گرفته ام".در مجموع مراقب باشید.
Iran, Islamic Republic of
06:46 - 1397/03/31
من کاری به مدرک اقای کردی ندارم که بیسواد هستند یا دکترا دارند
بنده سنگ ۱۵میل درحالب داشتم که همه دکترها با تمام مدارکشون نتونستند برای بنده کاری انجام بدهند همین اقای کردی دارویی دادند که با مصرف دوشب این سنگ بصورت گل ولح شده ازمن دفع شد
اگر بنده هم دنبال مدرک ایشون بودم حتما باید عمل میکردم
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1397/03/31
برو بابا معلومه نظرت مغرضانه هست
Iran, Islamic Republic of
03:04 - 1397/04/01
سلام دوستان.من دو دوره از داروي جناب علي كردي جهت سنگ كليه استفاده كردم حتي ١ ميلي متر هم سنگهام كوچك نشد.تمام پستهايي هم كه مي بينيد با اسامي مختلف درج شده در رابطه با نتيجه گرفتن از اين دارو توسط خود جناب كردي درج شده و پول هنگفتي رو از اين طريق به جيب زدند.به پزشك مراجعه كنيد.
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1397/04/02
من که تمام داروهای گیاهی رو امتحان کردم اما میخام از داروی اقای کردی هم استفاده کنم
من تمام نظراتو خوندم یکی دوساله که همه نظر دادن که داروی اقای کردی بهترین دارو هست این اخری هم چند نفری گفتند که خوب نبوده اما نظرات مثبت خیلی بیشتر از منفیها بوده وبنده دوست دارم که این دارو را هم امتحان کنم
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1397/04/03
سلام . دوستان بنده از بسته درمانی آقای کردی مدت هشت روزه استفاده می کنم سه تا سنگ ریز تا شش میلی دارم درصورت بهبود نتیجه رو به دوستان اعلام خواهم کرد فعلا خودم هم اعتماد کافی تا رویت نتیجه ندارم . آذربایجان غربی ؛ دانشی
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1397/04/05
سلام . من ۳۵ سالم هست. کلیه ام سنگ سازه و هر چند سال یکبار کلیه ام سنگ میسازه. تا الان دوبار سنگ شکن کردم و پارسال (مرداد) هم به علت اینکه سنگ ۸ میلی در حالیم گیر کرد مجبور شدم عمل کنم و دو هفته لوله در حالبم بود و سنگ خارج میشد. یک ماه درگیر بودم و درد کشیدم. دوباره اردیبهست امسال دو تا سنگ ۱۰ میلی و ۷ میلی در کلیه ام داشتم. تو نظرات سایتها که از داروی جناب کردی گفته بودن ، سایتشون پیدا کردم و دارو رو سفارش دادم. تقریبا دو هفته دارو ها رو مصرف کردم . رفتم سونوگرافی ،واقعا کلیه هام پاک بود. طبق تجربه خودم باید بگم که دارویی که همه دارن ازش تعریف میکنن و براش ضمانت گذاشتن ،دارو خوبیه. برا من که جواب داد. خدا خیر اقای کردی هم بده . علی نوروزی از شیراز
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1397/04/05
سلام به تمامی خوانندگان
در دنیای پر از دوزوکلک معلومه کسانی که بخواهند درست کار کنند جایی ندارند
اخیرا نظراتی درمورد اقای کردی در این سایت چاپ شده که ایشونو متهم کردند
اما دربین پیامهای گذشته بنده چندین پیام گذاشتم واز داروی اقای کردی تعریف کردم
گفتم که داروی اقای کردی کلیه های دیالیزی شوهر منو به حالت نرمال برگردوند واز دیالیز نجاتش داد وهمچنین روی سنگها هم اثر گذاشته وانهارو کاملا حل کرده
به اقای کردی گفتم هرکس شماره منو خواست در اختیارش بزاره
اگر خواستید شماره منو از اقای کردی بگیرید
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1397/04/07
امروز من رفتم سونوگرافی وبا کمال تعجب اون چیزیرو که انتظارشو نداشتم برام بوجود امد دوسنگ که به گفته دکترها درگوشت کلیه من قرار داشت وهیچ کاری نمیتونستند بکنند این دوسنگ ناپدید شده بودند
ومن زنگ زدم واز اقای کردی تشکر کردم
این کمترین وناچیزترین کاری بود که میتونستم برای اقای کردی انجام بدم
امیدوارم که این دارو به تولید انبوه برسه
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1397/04/08
سلام درجواب اقای مقدم.اخه نمیدونم بعضی ها یا فکر نمیکنن یا بلد نیستن چی بنویسن که ادم بفهمه که حرفاشون واقعا از روی دشمنی نیست.اگه شما واقعا از داروی ایشون استفاده کرده باشی یا حداقل یکبار باهاشون صحبت کرده باشی بهتون گفتن که روی تعدادی جواب نمیده حالا چون شما جزء همون تعداد اندک بودی قرار نیست که از روی حرص و ناراحتی هرچه دلت خواست بگی.وقتی بچه نه ماهه من از این دارو استفاده کرده و خوب شده پس حقشون هست که ازشون تشکر کنم و انشالله در سایه امام رضا موفق باشن تا همه از این دارو استفاده کنن.این رو هم بدونید که من دارو رو از درب منزلشون تهیه کردم
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1397/04/08
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت آقای کردی.بابام نزدیک چندساله سنگ کلیه داره.بعدزیردستگاه سنگ شکن رفته و داروهای گیاهی زیادم خورده.فایده ای نداره .هرسال یک با کلیه اش درد میگیره.خواهش میکنم اگه راهی هست تو رو خدا به ماکمک کنید.
France
00:47 - 1397/04/09
سلام شبتون بخیر بچه من 7ماهه هس سنگ کلیه داره سمت چپ 10تا سمت راست 3تا دکتر ی دادوی ترکیبی درس کرده داده ولی خیلی بد طعم هس اصلا نمیخوره میخواستم بگم راه حل دیگه ای نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1397/04/15
همه درمان ها الکی هست فقط استاد علی کردی همه سنگهای بزرگ را بدون درد حل می کنه تو دنیا تکه فقط و فقط با ایشان تماس بگیرید قبلش تو نت سرچ کنید ببیندی ایشان چند معروفه و 90 درصد افراد درمان شدن عاجزانه از مدیر سایت میخام این را به عنوان یک خبر کار کنه این همه مردم را از فلاکت درد کلیه نجات بده خواهش می کنم با ایشان مصاحبه کنید تو دنیا بی نظیرن
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1397/04/16
فرزند من ۱۱ ماهه هست
هم سنگ کلیه داشت وهم سنگ صفرا
رفتم درب منزل اقای کردی وداروی سنگ صفرا وسنگ کلیه گرفتم خدا خیرش بده داروی سنگ صفرا را اول دادم به بچه ام وبعد از تمام شدن رفتم سونوگرافی هیچ سنگی داخل صفراش نبود بعد از داروی سنگ کلیه به فرزندم دادم وبعد از تمام شدن رفتم سونو نصف سنگهای کلیه حل شده بودند که یک سری دیگه از داروی سنگ کلیه گرفتم وبه فرزندم دادم که خدارو شکر ننیجه گرفتیم
اقای کردی فوق العاده هست
فرزند منو از دوتا عمل نجات داد
از همه اونهایی که پیام منو میخونند عاجزانه میخام که حتما برای مشورت هم که شده با اقای کردی تماس بگیرید مخصوصا اگر بچه کوچک دارید که سنگ داشته باشه
از این سایت هم ممنونم که اقای کردی را به دیگران معرفی کرده
من تو خود نیشابور سکونت دارم ولی ایشون را نمیشناختم تا اینکه این سایت را دیدم
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1397/04/19
من سنگ کلیه دارم۹میلی متر که از کلیه خارج شد پشت مثتانه گیر کردکه درد دارد چه کنم
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1397/04/24
سلام من یک سنگ کلیه 15 میل قسمت تحتانی دارم سنگ شکن کردم نیافتاد واقعا خسته شدم لطفا راهنماییم کنید
پاسخ ها
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
داروی اقای کردی باعث شد که سنگ ۱۰ میلیمتری در کلیه راستم از بین برود.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج