دیدار پرسپولیس – السد از نگاه ای‌اف‌سی
کد خبر: ۳۵۵۹۸۲
تیم فوتبال پرسپولیس فردا (دوشنبه) در چارچوب هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی پذیرای السد قطر خواهد بود. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار گزارشی کوتاه به استقبال این دیدار رفت.
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۹ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار گزارشی کوتاه به استقبال دیدار تیم های پرسپولیس و السد قطر رفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس فردا (دوشنبه) در چارچوب هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی پذیرای السد قطر خواهد بود. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار گزارشی کوتاه به استقبال این دیدار رفت.

ای اف سی نوشت: پرسپولیس اگر روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی بر السد غلبه کند، می تواند کار خود را در این مرحله به عنوان صدر نشین جدول گروه C لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ به پایان برسد .تیم ایرانی هر دو بازی خانگی خود را برده و دو هفته پیش با کسب تساوی بدون گل خارج از خانه برابر نسف قارشی موفق شد حضور خود را در مرحله بعد مسجل کند.

السد در حال حاضر در رتبه نخست گروه قرار دارد و دو گل دیگر از بغداد بونجاح در پیروزی ۲-۱ برابر الوصل در اوایل ماه آوریل، حضور این تیم در جمع ۱۶ تیم نهایی لیگ قهرمانان را قطعی کرده است.

میزبان که در این بازی شجاع خلیل زاده را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت، روز چهارشنبه با پارس جم بوشهر به تساوی ۱-۱ دست یافت گرچه این تیم قهرمانی لیگ ایران را کسب کرده است.

آخرین بازی تیم مهمان نیز در لیگ ستارگان قطر، پیروزی ۹-۱ برابر الخریطیات بود،که آنها هفته گذشته به نتایج ضعیف خود پایان دادند. آنها برابر پرسپولیس عبدالکریم حسن بازیکن محروم خود را در اختیار نخواهند داشت.

مجله خواندنی ها
آیا برای
صادق زیباکلام در گفت و گو با فرارو بررسی می‌کند

آیا برای "روحانی" خوابی دیده‌اند؟

عکس و فیلم
پربیننده ترین
چند رسانه‌ای
ویدیو
گزارش تصویری