تغییرات مدیریتی در تبریز رمز جلوگیری از سقوط؟
سکه ثامن
پیشنهاد پارسینه
آجرلو برکنار شد؛
در نشست هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی اعضا رای به برکناری مصطفی آجورلو و سرپرستی عباس الیاسی دادند. بعد از ناکامی‌های متعدد باشگاه تراکتورسازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا و نارضایتی هواداران از مدیریت این باشگاه سرانجام مصطفی آجورلو از مدیرعاملی تراکتورسازی برکنار شد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
۰

به گزارش پارسینه؛ در نشست هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی اعضا رای به برکناری مصطفی آجورلو و سرپرستی عباس الیاسی دادند. بعد از ناکامی‌های متعدد باشگاه تراکتورسازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا و نارضایتی هواداران از مدیریت این باشگاه سرانجام مصطفی آجورلو از مدیرعاملی تراکتورسازی برکنار شد.

در نشست هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز بعد از ظهر روز سه شنبه و با حضور اعضائ هیئت مدیره در دفتر گروه صنعتی تراکتورسازی ایران و رئیس مجمع باشگاه تراکتورسازی تبریز برگزار شد، اعضا رای به برکناری مصطفی آجورلو دادند تا کار این مدیر در تراکتور به پایان برسد.

در این نشست، حاضران در خصوص شرایط تیم، وضعیت باشگاه و مسائل مربوط به تیم به بحث و گفت‌وگو پرداختند و در نهایت اعضائ هیئت مدیره ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های آقای آجورلو طی مدت تصدی مدیریت باشگاه، عباس الیاسی را به عنوان سرپرست باشگاه تبریز انتخاب کردند.

الیاسی که ترک‌زبان است پیش از این در هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی عضویت داشت.

 

اوضاع در تراکتورسازی خوب نیست، تیم از لیگ قهرمانان حذف شده است و در لیگ برتر از گزینه‌های سقوط محسوب می‌شود و حالا بحران مالی هم از راه رسیده است.

جذب ستاره‌های اسم و رسم‌دار فوتبال ایران با قانون سربازی و پرداخت کمترین هزینه و در نتیجه جمع کردن تیمی کهکشانی هنوز نتوانسته است تراکتورسازی را به روزهایی برگرداند که هواداران این تیم دوست دارند.

می‌توان گفت آسمان فوتبال تراکتورسازی ار زمانی رو به ابری شدن گذاشت که ماجرای کارت‌های خدمت جعلی پیش آمد و موجی از ستاره‌های فوتبال ایران راهی تراکتورسازی شدند تا این تیم کاری را که هر تیمی در لیگ برتر نیاز به چندین میلیارد تومان بودجه دارد، با کمترین هزینه انجام دهد.

اما این ستاره‌ها نه تنها نتوانسته‌اند اوضاع تراکتورسازی را بهبود بخشند و این تیم را مدعی قهرمانی در لیگ برتر ایران کنند، بلکه روز به روز وضع این تیم بدتر هم شده است. تراکتورسازی طی هفته گذشته رسما با نمایش‌های ناامید کننده از لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کرد و در لیگ برتر هم اوضاع و احوال خوبی ندارد. علاوه بر اینکه بحث کسب سهمیه لیگ قهرمانان در فصل جاری برای تراکتورسازی منتفی شده است، این تیم حالا با توجه به فاصله 5 امتیازی که از منطقه خطر دارد، در صورت ادامه بحران، یکی از گزینه‌های جدی سقوط به لیگ یک هم می‌تواند باشد.

هواداران پرشمار تراکتورسازی که در سرما و گرما از این تیم و ستاره‌های بدون هزینه‌اش حمایت کرده‌اند از اوضاع تیم رضایت ندارند؛ آمدن ساغلام هم نتوانسته گوشه‌ای از درخواست‌های آنها را عملی کند و حالا این تیم با بحرانی جدید روبه‌رو شده است.

روز گذشته زمانی که کادر فنی تراکتورسازی برای آغاز تمرین وارد زمین تمرین شده بود بازیکنان این تیم در اعتراض به وضع مالی نامناسب حاضر به تمرین نشدند و مذاکرات آنها با سرپرست تیم هم جواب نداد تا ساغلام بدون اینکه تیمش را تمرین دهد زمین را ترک کند.

تراکتورسازی در زمینه نتیجه‌گیری بحران دارد و هوادارنش از این وضع ناراضی هستند و ممکن است این بار شاید محسن بنگر یا امید عالیشاهی پیدا نشود که ناکامی را به گردن کم کاری آنها بیندازند. بازیکنان تمرین نمی‌کنند و پول را می‌خواهند؛ البته این در حالی است که اصولا بازیکن سرباز نباید پولی اضافه بر قانون سربازی بگیرد و مشخص نیست چرا این بازیکن‌ها با دیگران همنوا شده‌اند.

حال باید منتظر ماند و دید آیا امروز مصطفی آجورلو می‌تواند تیمش را راضی به تمرین کند؟ تراکتورسازی شنبه دیداری حساس با سپاهان دیگر تیم در منطقه خطر دارد، در هفته بیست و هشتم مهمان سپیدرود یکی دیگر از تیم‌ها حاضر در منطقه خطر است. در هفته بیست و نهم با صنعت نفت در تبریز روبه‌رو خواهد شد و در آخرین هفته در اهواز با فولاد جدال می‌کند؛ دیدارهایی که اگر تراکتوری‌ها روحیه نداشته باشند می‌تواند پایانی تلخ برای آنها رقم بزند و این تیم را به جایی برگرداند که به زحمت از آن فرار کرده‌اند.

سکه ثامن
پــنــجــره
ارسال نظر
سکه ثامن
نمای روز
سکه ثامن
سکه ثامن
سکه ثامن
سکه ثامن
سکه ثامن
آخرین اخبار
سکه ثامن
شفا دارو
آسیا تک داخلی
شاتل 2