نجمه خدمتی: هدف اصلی‌ام کسب مدال در المپیک توکیو است
کد خبر: ۴۵۷۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸

دارنده مدال نقره و طلای تفنگ بادی بازی‌های آسیایی اینچئون امیدوار است که مربی صربستانی در مسابقه‌های پیش رو بتواند به تیراندازان کمک کند.

به  گزارش شفاف، نجمه خدمتی در مورد حضور گرون ماکسیموویچ سرمربی صربستانی تیم ملی تیراندازی اظهار کرد: این مربی را در مسابقه‌های بزرگی به عنوان مربی در کنار دخترش و سایر ورزشکاران دیده‌ام. با شناختی که از این مربی دارم و روزمه خوبی که در این رشته دارد امیدوارم  که در مسابقه‌های پیش رو، بازی‌های آسیایی جاکارتا و قهرمانی جهان کره بتواند به ما کمک کند.

دارنده مدال طلای تفنگ بادی بازی‌های آسیایی اینچئون در مورد شرایط اردوهای تیم ملی تفنگ گفت: حدودا دو هفته است که در اردوی تیم ملی هستیم. در این هفته به رقابت‌های جام جهانی کره جنوبی خواهیم رفت و من در هر دو رشته خفیف و بادی رقابت خواهم کرد. این مسابقه‌ها سطح بسیار بالایی دارد اما من همه تلاش خودم را خواهم کرد. امیدوارم که در روز مسابقه شرایط و آمادگی‌ام خوب باشد تا بتوانم موفق شوم.

او در پاسخ به این سوال که آیا در اردوی تمرینی خود کمبود فشنگ یا ساچمه دارند یا خیر خاطرنشان کرد: نه خدا را شکر همه چیز خوب است.

خدمتی هدف خود را بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک 2020 توکیو عنوان کرد و گفت: برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا هنوز تعداد نفرات مشخص نیست ولی امیدوارم که همین سطح از آمادگی را داشته باشم تا همانند دوره قبل موفق شوم. برای کسب سهمیه المپیک توکیو هم تمام تلاش خود را خواهم کرد و هدف اصلی‌ام گرفتن سهمیه المپیک و کسب مدال المپیک توکیو است.

به گزارش ایسنا، تیم ملی تیراندازی ایران با ترکیب 28 تیرانداز در رشته‌های تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی برای حضوردر رقابت‌های جام جهانی کره جنوبی پنجشنبه عازم کره جنوبی خواهد شد. این رقابت‌ها تا 10 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: